piątek, 24 kwietnia 2015

Kilka słówDawno nie pisałam co u nas bo czasu brak.
A od świąt wydarzyło się dużo - oj dużo :)

Byłam na urlopie - choć urlopem tego wolnego nie mogłam na zwać bo nie odpoczęłam ale za to wykonałam dużo domowych i ogrodowych prac. Umyłam okna, ulepiłam górę pierogów, wysprzątałam podwórko, zrobiłam porządki w szafie, upiekłam ciasto na wesele itp. :)

Braciszek mój ulubiony ( bo jedyny) ożenił się po raz drugi z tą samą bratową.
Wesele cudowne, młodzi piękni i młodzi, pogoda dopisała, nogi bolały 2 dni i to nie od siedzenia. Dawno tak się nie wytańczyłam jak na tym weselichu. 

Chłopaki wychodzą z przeziębienia, z którym walczymy już od świąt. To dobrze bo pogoda dopisuje na spacerki, rowerki i plac zabaw. Kończą się już zielone gluty po pas, marudzenie i nieprzespane noce.

Biegam, bo 16 maja startuje w Oleckiej 13-tce i nie chciałabym być ostatnia :) Już nie mogę się doczekać. Mężuś jedzie w niedzielę (26.04.2015r) do Warszawy na Olren Warsaw marathon biegnie na 10 km a 2 maja bierze udział w półmaratonie w Węgorzewie. Trzymajcie kciuki :)

Plany wakacyjne zrobione, w lipcu zobaczymy wielką wodę - mieszkanko zarezerwowane - Gdańsku widzimy się latem :)
pozdrawiam 
...PODPISr

3 komentarze:

  1. Ojej - zazdroszczę letniego wypadu do Gdańska, nam się marzy morze, ale pewnie w domu zostaniemy...

    http://www.julinkowo.pl/

    OdpowiedzUsuń
  2. Rzeczywiści dużo miałaś zajęć, ale większość tych przyjemnych. Ja także nie pokazuję się za często , bo po powrocie do pracy, po urlopie wychowawczym wciąż mam mało czasu. Dobrze ,że pociecha wraca do zdrowia bo to najważniejsze. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń