poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Radość Osinka

Dzieci są pełne radości, ciągle się uśmiechają, ciągle szaleją i jest ich wszędzie pełno! Także mój Osinek taki jest! Budzi się i uśmiecha się do mnie. Przytula swojego misia zwanego przez niego "mimi" i znowu uśmiecha się. Wtula się w swoją pieluszkę tetrową(to także nocna przyjaciółka) pokazuje mi ją i znowu uśmiecha się. Wpuszczamy do pokoju naszą sunię i ona także zostaje obdarowana usmiechem przez Osinka. Głaszcze ją, robi jej cacy oraz pokazuje oko, ucho i nosek. A ona leży i czeka aż on skończy. Mały wkłada jej paluszki do pyska a ona jedynie liże albo delikatnie gryzie. Czasami ją pociągnie za sierść ale jeszcze nie zdarzyło się, żeby zrobiła mu krzywdę. W takich momentach nie żałuję, że mamy w domu psa.  Osinek jest taki szczęśliwy gdy po przebudzeniu leżymy sobie jeszcze w łóżku i tulimy się. Dajemy sobie buziaki. Osinek to straszny poranny pieszczoch!Uwielbiam patrzeć na tę radość! Lubię te  chwile bo są tylko nasze!
Jeśli mały ma dobry dzień i nic go nie boli to uśmiech nie schodzi z twarzy. Jak przyklei się rano to do wieczora nie odkleja się:) Uwielbiam patrzeć na tę jego roześmianą buźkę. Kiedy przybiega do mnie z zabawką wygrzebaną gdzieś z dna pudła i pokazuje mi ją. Jest wtedy taki dumny jakby znalazł największy skarb. Cieszy się i ciągle ten uśmiech na buzi:) Zakochana jestem w tym moim uśmiechniętym maluszku.
Kiedy nie widzi mnie dłużej i wracam do domu Osinek zostawia wszystko i biegnie uśmiechnięty  do mnie . Tuli się jakby mnie z tydzień nie widział! Od razu chce na ręce i musimy się wyściskać. Kocham takie przywitania! Kocham tego mojego urwisa!
Bo jest MÓJ! no i może trochę taty :D


8 komentarzy:

 1. Uwielbiam swojego łobuza - ma podobne zachowania :) A Twój jest rozkoszny - ten uśmiech łapie za serce i trzyma mocno :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak mam zły humor czy ciężki dzień a on przyjdzie przytuli się i powie swoje "a mamaa" to od razu wszystko przechodzi:)

   Usuń
 2. Słodki Osinek, całodobowy uśmiechający się do wszystkich ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. miłość matki do dziecka jest chyba największa z możliwych! to takie niezwykłe...

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, dziecko samym uśmiechem potrafi wynagrodzić wszystko :)

  OdpowiedzUsuń