wtorek, 17 listopada 2015

Biegam Bo Lubię Lasy -


III Leśny Cross Niepodległości -Biegam Bo Lubię Lasy
W sobotę 14-11-2015r. odbył się leśny cross niepodleglosci w którym wzięliśmy udział całą rodziną.  Oskarek brał udział już w ubiegłym roku a Junior biegł pierwszy raz. Dla dzieci był bieg na dystansie 400m. Jest to całkiem spory dystans do pokonania dla maluchów. Zwłaszcza, że trasa jest lekko górzysta. Natomiast dorośli mogli wystartować w dwóch biegach na 3,7km i na 7 km. My zdecydowaliśmy się na 7 km. Start biegu był o 11:11. Na chwilę przed był grany Hymn Narodowy i w tym momencie wyszło słońce którego na Mazurach nie było już widać co najmniej od 2 tygodni. Niesamowite uczucie. Moje serce przepełnia wielka radość z tego że jestem tutaj z mężem i tymi wspaniałymi biegaczami. Dawno nie czułam takiego spokoju. Był start i była meta a na mecie moje szczęścia i medal. 
Najwspanialsze uczucie. Zmęczenie i radość.

Poniżej fotorelacja z tego niesamowitego biegu:


Ostatnie przygotowania przed startem maluchów.

Julian najmłodszy uczestnik biegu. Jestem z niego dumna bo za rączkę z tatą przebiegł całą trasę. Na 17 dzieciaków Oski był 10-ty a Junior 17-ty.

Oskarek -widać zmęczenie na twarzy.

Zachwycanie się medalami.


Komplet naszych medali!


Cieszę się,  że mogliśmy wziąć udział w tej wspaniałej biegowej imprezie. Myślę że to już będzie nasza biegowa rodzinna tradycja. 
Pozdrawiam
PODPIS

5 komentarzy:

 1. jesteście niesamowici! rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie akcje. Jesteście super aktywna rodzinka. Mam nadzieje, że i u nas tak będzie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Natura i sport - popieram. Warto uczyć dzieciaki od małego dobrych nawyków sportowych, zwłaszcza w tych komputerowych czasach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. super blog Będę na bierząco zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń